עלויות בנייה ביוסיאן בילדינגס

עלויות הבנייה ביוסיאן בלידינגס לעומת הנהוג בשוק

אחד האתגרים בתכנון תקציב לבניית בית הוא אי הוודאות. אך כשמקבלים הצעה מפורטת וסופית,מחברה שמטפלת בכל הפרויקט מא' ועד ת' – מרכיב אי הוודאות נעלם.

סוד גלוי לכל בעולם הבנייה הפרטית הוא שהתקציב ההתחלתי הוא תיאורטי בלבד ויהיו ממנו חריגות. אחת הסיבות לחריגות האלו היא שכמעט תמיד אין ישות אחת המרכזת את הפרויקט בכללותו.

ומה קורה כשכל תהליך הבנייה מרוכז אצל חברה אחת שאחראית לטפל בכל חלקי הפרויקט, מהתכנון והיתרי הבנייה ועד פיתוח החצר ואישור האכלוס?

מקבלים וודאות. ראש שקט. תקציב ידוע מראש ועמידה בלוחות זמנים. האם צריך לשלם יותר בשביל הפריווילגיה הזו?

75% מהמשפחות חורגות מהתקציב בצורה משמעותית

בבדיקה שנערכה ע"י פורטל "בונים בית" נמצא כי 75% מהמשפחות חורגות בצורה משמעותית מתקציב הבנייה המתוכנן.

מה גובה החריגה? 25% ומעלה. במילים אחרות, משפחה שתכננה לבנות בית בתקציב של שני מיליון ₪, והכינה את כל התוכניות בהתאם, כנראה תצטרך להבין מאיפה לגייס עוד 500 אלף ₪ כדי להשלים את הבנייה.

מה המחיר של שבירת המסגרת התקציבית?

שבירת המסגרת התקציבית כמו שקורה כמעט לכל משפחה שבונה ומנהלת את הפרויקט בעצמה, משפיעה הרבה מעבר לכסף.זה מוסיף עוד המון שעות עבודה שלכם, חוסר התאמה עם בעלי מקצוע, אי עמידה בלוחות זמנים וחוסר שביעות רצון כללית.

לכן יוסיאן בילדינגס מציעה מסגרת מחיר קשיחה, הכוללת פירוט עד כדי רמת הברזים והריצוף שתוכלו לבחור.

הכל ברור, מסוכם מראש ובלי הפתעות. משלב החתימה על הצעת המחיר, כל ההפתעות הופכות לבעיה שלנו ואתם? מחפשים לתוצאה הסופית בראש שקט.

אז כמה זה יוצא למ"ר?

מחיר למ"ר תלוי בהמון גורמים, ובדרך כלל הוא מחושב רק בדיעבד (כמה עלה חלקי כמה מ"ר בניתם).

אם תבחנו את ההצעה שלנו תגלו שהיא נמצאת בהחלט במסגרת הסקאלה של מחיר למ"ר.

אז האם יקר לבנות עם יוסיאן?

נבדוק את ההצעה יותר לעומק.

המחיר למ"ר בשוק, כולל רק את פעולות הבנייה.

בלי התכנון האדריכלי, הפיקוח, ניהול הפרויקט, בלי האישורים וההיתרים, בלי חלק גדול מהיועצים ובעלי המקצוע הנלווים, בלי פיתוח חוץ, בלי חיבורים לגז ובלי התקנת מזגנים, והכי משמעותי – בלי התחייבות שזהו המחיר הסופי.

ביוסיאן הצעת המחיר כוללת הכלוהיא סופית.

לסיכום – השקט הנפשי שווה לכם הרבה אבל עולה לכם מעט…

בזכות המוצר הייחודי של יוסיאן בילדינגס והיכולת שלנו להעסיק בעלי מקצוע מצוינים במחירים אטרקטיביים, אנחנו יכולים להעניק לכם תמחור אטרקטיבי, בהתחייבות, כך שתוכלו לתכנן תקציב בלי הפתעות.