חברה לבניית בתים פרטיים

כיצד המומחיות של חברת יוסיאן יכולה לשפר לכם את החיים?

בניית בית פרטי הוא הפרויקט הגדול ביותר שאדם ממוצע ייקח בו חלק. מה תפקידה של חברה לבניית בתים פרטיים בפרויקט ואיך חברה כזו יכולה לסייע לכם?
בניית בית פרטי היא פרויקט גדול. עבור האדם הממוצע, זהו הפרויקט הגדול ביותר שייקח בו חלק בחייו. גם מבחינת התקציב והעלויות, גם מבחינת כמות העובדים ובעלי המקצוע, המורכבות ואפילו התוצר הסופי.
בעולם העסקי, כל אחד היה נדרש להראות רזומה, הכשרה, ניסיון וכישורים כדי לזכות לנהל את הפרויקט. אבל בעולם הפרטי, כל אחד יכול להחליט להיכנס לפרויקט של בניית בית פרטי גם אם אין לו את כל הידע והניסיון הדרושים לכך.
זה עלול להיות מתכון לאסון…
לפני שנבין מה תפקידה של חברה לבניית בתים פרטיים, ואיך היא יכולה להציל את הפרויקט, נסקור קודם חלק מהתהליכים הכלולים בבנייה ומה האתגרים העומדים בפני אדם פרטי המעוניין לנהל את הפרויקט בעצמו:

הנפקת האישורים המתאימים והכרת התקנות המקומיות
בבניית בית פרטי יש לאשר את התוכניות מול הועדה המקומית לתכנון ובנייה ולעיתים אף מול מנהל מקרקעי ישראל. יש להכיר את תקנות הבנייה, וההגבלות ולהגיש תוכנית בהתאם. כמובן שהתוכנית צריכה להיערך על-ידי בעל מקצוע מוסמך, אך עם תהליך האישור עצמו אתם עלולים להישאר לבד.

בחירת אנשי מקצוע
גם אם החלטתם לרכז את מקסימום העבודה אצל הקבלן, אתם עדיין תידרשו לשכור לא מעט אנשי מקצוע נוספים- מודד, יועץ קרקע, אדריכל, קונסטרוקטור, מפקח בנייה, מעצב פנים, אדריכל נוף ועוד.
עבור כל אחד מבעלי המקצוע תצטרכו מחדש לערוך חיפוש, למצוא המלצות, להיפגש, לדון על המחיר, לפקח על העבודה ועוד.

ניהול ופיקוח
פרויקט בסדר גודל כזה צריך להיות מנוהל ומפוקח מתחילתו ולכל אורך התהליך, ברגע שיש חלק ללא ניהול ופיקוח כהלכה – הוא פשוט לא נעשה כמו שצריך.

אישור סופי
הליך בירוקרטי נוסף המגיע לאחר השלמת הפרויקט בו נדרשים לקבל אישור לאכלוס וחיבור לתשתיות מהרשות המקומית.

עיניכם הרואות – בניית בית פרטי זו עבודה במשרה מלאה הדורשת זמן וידע רב.

מה תפקידה של חברה לבניית בתים פרטיים ומה יתרונותיה?
חברה לבניית בתים פרטיים לוקחת אחריות על כלל התהליך, משלב תיאום הציפיות ותכנון התקציב ועד השלב הסופי של אישור האכלוס.
חברה כזו תיקח אחריות על התכנון, האישור, הניהול והפיקוח, תתחייב ללוחות הזמנים ולמסגרת תקציב ותוריד לכם מהראש את כל העיסוק עם בעלי המקצוע.
היתרונות של עבודה עם חברה כזו הם רבים:
התהליך מנוהל על ידי אנשי מקצוע מנוסים בכל שלב. כל בעלי המקצוע מוכרים ונבדקו על ידי החברה בעבר והמחירים טובים יותר עבור חומרים ועבודה בגלל נפח פרויקטים גדול. אתם מקבלים התחייבות על לוחות הזמנים ומסגרת התקציב.
יוסיאן בילדינגס מספקת שירותי בניה, תכנון ופיקוח על כל שלב בבניית בית חלומותיכם. החל מתכנית אדריכלית ועד לקבלת מפתח. פתרון 360 מותאם במיוחד עבורכם.
החלום לבנות בית פרטי לא חייב להפוך לסיוט, בעזרת יוסיאן תוכלו לנהל את התהליך כולו במקום אחד תוך שקט נפשי ותוצאה שתיהנו ממנה עשרות שנים קדימה.