השאלה הנשאלת על ידי כל בעל קרקע לבנייה היא:"כמה זה יעלה לי?"

בניית בית פרטי הינו פרויקט מורכב שעם ניהול שגוי ולא מתוכנן ומבוצע כראוי זה עלול להוביל את פרוייקט בניית החלום הישר אל התהום הכלכלי. צריך לקחת בחשבון את כל ההיבטים ההנדסיים, בירוקרטיים, עיצוביים ועוד.

ההוצאות על הבנייה הן עד האיכלוס וקבלת המפתח, כלומר, כל מה שנדרש מהרגע בו החל התכנון של הפרויקט ועד שהבית מורם איתן על כל תשתיותיו יחד עם הגימור הפנימי והחיצוני.

כאן המספרים פחות חשובים לכן גם הערכה גסה היא מיותרת. כמובן בגלל שזה דינמי ועלויות הבנייה משתנות משמעותית על פי גודל הבית, מיקומו, סטנדרט הבנייה ומשתנים נוספים כמו עיצוב פנים, סוג הריצוף והחיפוי, דקורציה עבור הבית ועוד ועוד.

הוצאות בירוקרטיות

העניינים הבירוקראטיים סביב הבנייה הינם רבים ומגוונים כשהמרכזיים ביניהם הם היטל ההשבחה, אגרות בנייה והיתרי בנייה.

הוצאות על אנשי מקצוע

גם אם תחליטו שאתם רוצים לבנות את הבית שלכם באופן עצמאי ללא אנשי מקצוע, עדיין ישנם בעלי מקצוע שתהיו מחוייבים למנות על פי חוק. הראשון שבהם הוא האדריכל, שעלות העבודה שלו עשויה לנוע בגמישות לפי מחירונו האישי. בעל מקצוע נוסף שחובה למנותו הוא מהנדס הבניין אשר אליו מצטרפים מנהל העבודה ומפקח הבנייה וכמובן שגם המחירים שלהם גמישים מאוד.

עלויות נוספות

רבים לא מודעים לכך, ואלו שכן, שוכחים מזה, שבנוסף לעלויות הבנייה ישנן עלויות נוספות שלא קשורות כלל לפרויקט אבל הכסף שתשלמו עליהן יעלה לכם ביוקר ככל שהפרויקט מתעכב.

קחו לדוגמה את דמי השכירות: בניית בית על פי השיטות הסטנדרטיות לוקח לפחות כשנה וחצי עד שנתיים. בשנתיים האלו, נאלצים בעלי הקרקע לגור עם משפחתם בשכירות עד לסיום הפרויקט. אם נחשב לפי עלויות שכירות למשפחה ממוצעת בישראל למשך שנתיים נגיע לסכום אסטרונומי של  150,000 ש"ח!

אנשים שלא מחשבים ולא מתכננים בצורה נכונה וקפדנית את סך כל העלויות הכרוחות גם מעבר לגבולות הפרויקט נכנסים בקלות לבור כלכלי שלוקח שנים לצאת ממנו ובמקרים מסוימים לא מתאפשר להם לסיים את בניית בית החלומות שלהם שהפך לסיוט חייהם.

עכשיו כשיש לכם את ההבנה הכללית לגבי המספרים, חשוב לציין ולהוסיף שהדרך המשתלמת ביותר לבניית בית פרטי היא להפקיד את הניהול של כל התהליך לחברת בניה מקצועית בעלת ניסיון בפרויקטים רבים בכל הקשור לבניית בית פרטי. יוסיאן בילדינגס מציע ליווי, ניהול, תכנון בניה ולקיחת אחריות בכל התחומים הנדרשים לבניית בית החלומות שלכם על הקרקע שרכשתם בצורה החכמה, היעילה והאידאלית ביותר.

כאן מגיע טוויסט נוסף של שיטת יוסיאן בילדינגס שיחסוך לכם כסף רב בפרויקט ויקצר את הזמן משמעותית. בזכות השיטה הייחודית זמן תהליך הבנייה מתקצר משמעותית וזה מוביל להורדה משמעותית בריביות וחיסכון בתקופת התשלום על השכירות שהלקוחות משלמים בעקבות קיצור הזמנים בחצי שנה עד שנה. עם יוסיאן בילדינגס אין חריגות תקציב שבמקרים רבים מגיעות  עד 30% מעל למתוכנן.

כשמתכננים את בניית הבית צריך לסמוך על אנשי המקצוע שיבצעו את עבודתם בצורה הטובה ביותר מאחר והפרויקט שלכם ילך איתכם לעוד שנים רבות. גם נוסיף עוד יתרון עצום של יוסיאן בילדינגס, כל בעלי המקצוע בחברה הינם אורגניים ועובדים שנים רבות עם החברה על הצד המקצועי ביותר.

לייעוץ ולמידע נוסף אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות המומחים של יוסיאן בילדינגס.